ARTYKUŁ SPONSOROWANYBiznes, Firma

Adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek: profesjonalne nastawienie do wszystkich spraw

0

Adwokatka Katarzyna Gondek – Waniołek gwarantuje profesjonalne nastawienie do każdej ze spraw. Zakres świadczeń prawniczych, z jakich można korzystać w jej biurze zawiera: prawo rodzinne, rozwody, prawo cywilne, prawo gospodarcze, wspólnoty mieszkaniowe, prawo nieruchomości a także prawo pracy. Interesanci, którzy zamierzają dokładnie dowiadywać się, co będzie dla nich dostępne, mają możliwość znaleźć znaczące informacje na stronie www. Absolwentka UJ w Krakowie jest rótwnież członkiem krakowskiej Izby Adwokackiej. Prywatną kancelarię ma od przeszło dekady, co daje pewność klientom, iż niezależnie od faktu, jak bardzo trudna jest ich sprawa, będzie można sobie z nią poradzić. Ukierunkowana jest ona do wszystkich z pełnym zaangażowaniem, zawsze dobierając stosowny kontekst prawniczy dla konkretnej sprawy.

Z uwagi na spore doświadczenie pod względem zawodowym, zgłaszają się do niej zleceniodawcy z przeróżnymi kwestiami. Adwokat Tarnów skończyła studia podyplomowe z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych na UJ oraz Szkołę Prawa Francuskiego. Od wielu lat pracuje ona także jako prawnik dla biznesu w jednej z dużych spółek z branży deweloperskiej na terenie Krakowa, zajmując się sprawami obrotu lokalami oraz obsługiwaniem wspólnot mieszkaniowych. Dlatego w zakresie takiej tematyki może ona również pomagać zleceniodawcom, którzy się do niej zgłaszają. Jeżeli ktokolwiek będzie tego potrzebować, to realizowana jest także współpraca po angielsku.

Profesjonalna pomoc prawnicza jest wykonywana przez cały okres postępowania w sądzie. Specjalistka dba o to, aby interesanci lepiej zrozumieli zawiłe zapisy prawa, wobec czego na bieżąco wyjaśnia klientom w przystępnym języku, czego mogą oczekiwać. Ponadto prowadzi na swojej witrynie bloga tematycznego, gdzie na konkretnych z przykładów tłumaczy zagadnienia z licznych dyscyplin prawa. To jest w stanie przekonać zleceniodawców, ukazując im, że mają do czynienia z osobą wartą zaufania.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Czy każdy psychoterapeuta będzie w stanie pomóc przy problemach

Previous article

Praca jako kierowca w niemieckiej firmie – czemu warto

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply