Biznes, Firma

Atuty, jakie wskazują na to, że warto spotkania o charakterze biznesowym zorganizować w Mixbud

0

Hotel Mixbud to przede wszystkim profesjonalnie prosperująca sala na konferencje. Wobec tego jest to miejsce idealne do przyszykowania eventów o charakterze biznesowym, zaprezentowania oferty handlowej albo zorganizowania wydarzenia z udziałem gości specjalnych. Hotel Biała Podlaska jest też komfortowo wyposażony, co będzie sprzyjało ciekawemu spędzeniu czasu wolnego. W sali konferencyjnej znajduje się kompletne wyposażenie do biura: krzesła, stoliki, klimatyzacja a także WiFi.

Ponadto aula wyposażona jest w innowacyjny rzutnik z ekranem, który jest w pełni dopasowany do większości komputerów stacjonarnych i komputerów przenośnych. Sala jest też wzorcowo nagłośniona, co sprzyja poprowadzeniu dyskusji w trakcie wydarzenia. Ponadto można skorzystać z flipcharta, pozwalającego na wizualne przedstawienie harmonogramu wystąpienia. Na czas spotkania obsługa serwuje napoje. Dodatkowo można też zamawiać jedzenie. Abstrahując od faktu, przez jaki czas trwa spotkanie, można poczuć się komfortowo, ponieważ sala ma klimatyzację. Noclegi Biała Podlaska zlokalizowane są w pobliżu drogi ekspresowej E30, co pozwoli na szybkie docieranie na konferencję. Informacje szczegółowe na temat wszystkich spotkań biznesowych, jak i standardy obsługi można omawiać już po złożeniu rezerwacji.

Również podczas trwania całego eventu można spodziewać się pomocy kadry. Walory, jakie przemawiają za tym, iż warto wydarzenia biznesowe zorganizować w Mixbud są nie do zakwestionowania. Mixbud ma stuprocentowo wyposażoną aulę konferencyjną na trzydzieści pięć osób, co jest jego znakiem rozpoznawczym. Można organizować mniejsze spotkanie biznesowe lub prezentację ofertową, nie bojąc się niepowodzenia. Obiekt ma do zaoferowania pokoje 2, trzy, 5 oraz sześcio osobowe, z WC, umywalką i prysznicem. Przekonywująca jest też smaczna propozycja kolacji, bar oraz odosobnione zakątki do wypoczynku.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Sprawdzone metody reklamy internetowej

Previous article

W jaki sposób działają na silnik preparaty do oleju

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply