ARTYKUŁ SPONSOROWANYZdrowie, Medycyna

Czy warto kupić polisę dla zwierzęcia domowego

0

Zabranie do swojego domu kota albo psa to też wzięcie za niego odpowiedzialności. Zwierzakowi zapewnić trzeba bowiem wodę i jedzenie, zadbać o jego higienę, a jeśli okaże się to niezbędne zająć się również leczeniem. Z związane są określone koszty, jakie przy chorobie albo wypadku mogą naprawdę być wysokie. Z tego też powodu właściciele zwierząt zastanawiają się coraz częściej nad zakupem polisy ubezpieczeniowej, która by w tego typu przypadkach mogła znacznie pomóc.

Jak można zauważyć, ubezpieczenie kota online pojawiać się zaczyna w coraz większej ilości ubezpieczycieli. Co prawda póki co kupić ją można tylko w formie dodatku do jakiegoś innego ubezpieczenia, ale dobrze, że w ogóle takie możliwości się pojawiły.

W zależności od towarzystwa, polisa na zwierzęta obejmować będzie różny zakres ryzyk. Z reguły będzie to możliwość leczenia przy wypadku albo chorobie, wydatki związane z uśpieniem czy też kradzież. Bardzo potrzebną i wartą zainteresowania opcją jest ubezpieczenie OC. W sytuacji, gdy zwierzę narobi jakiś szkód lub ugryzie kogoś, to odszkodowanie z tego tytułu zostanie wypłacone przez ubezpieczyciela.

Standardowe ubezpieczenie psa online to koszt kilkudziesięciu złotych w skali roku, tak więc już przy jednej nieplanowanej wizycie u weterynarza się ono zwróci. Co ważne, polisą można objąć nie tylko psy i koty, lecz również inne zwierzęta. W wielu towarzystwach będą to ptaki i rybki, lecz jeżeli poszuka się odpowiednio, to można będzie też znaleźć polisy na świnki morskie, chomiki, króliki a nawet konie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

W jaki sposób dobrać tapetę pod względem kolorystyki i motywu

Previous article

Gdzie się sprawdzą metalowe szafy i biurka

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply