Doskonale wyglądające food trucki nawiązujące do amerykańskiego stylu

Akcesoria, jakie mogą być zastosowane w food truckach SHINE w każdej sytuacji dopasowane są do oczekiwań zleceniodawcy oraz do tego, czego on od konkretnej przyczepy oczekuje. W obrębie serii głównych, takich jak: Summer Series, Summer Series S, Spring Series oraz Shine York można więc spodziewać się dobrania dodatkowych urządzeń, wdrożenia dowolnie wybranej kolorystyki a także wykonania food trucka w optymalnie dobranym pod dane wykorzystanie rozmiarze. Będąc zdecydowanym na food truck SHINE zleceniodawca dostaje to, co wyróżnia wysoka wartość użytkowa.

Pośród wyposażenia dodatkowego proponowane są: miejsce na butlę gazową, oświetlenie zewnętrzne ledowe, skrzynka agregatu na dyszlu, półka na ścianę, zewnętrzne przyłącze wodne, kanalizacyjne i gazowe, podłączenie siłowe 400 V, okap wykonany ze stali nierdzewnej z wentylatorem, świetlik i wentylator wyciągowy na suficie, nadający się do schowania stopień wejściowy, instalacja gazowa, drzwiczki przesuwne z półką, logo z reklamą, opcja wykorzystania reklamy na dachu oraz zamontowanie odtwarzacza multimedialnego. Natomiast, kiedy kupujący będzie mieć jakieś inne życzenia, to także może się decydować na przedłożenie tego, na czym mu zależy. Wykonawcy SHINE spełnią te oczekiwania. Nowością w propozycji sprzedażowej są rowery gastronomiczne. Takie ergonomiczne obiekty sprzedażowe przystosowane są głównie do podawania napojów. Sprawdzą się na imprezach plenerowych.

Interesujący styl wykonania, nieduże wymiary, wysoka jakość wykonania oraz opcja ustawienia roweru codziennie w innym miejscu to spore walory takiego rozwiązania. Tym bardziej że wystarczy przedłożyć własną wizję i pracownicy z firmy udzielą podpowiedzi, jakie rozwiązania są rekomendowane. Indywidualne nastawienie pozwala stworzyć harmonijny wizerunek biznesowy i można doskonale się kojarzyć. Przyczepy gastronomiczne w amerykańskim designie prezentują się nad wyraz dobrze. Można wtedy własny biznes rozwinąć perfekcyjnie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić