Działanie o charakterze oczyszczającym białej szałwii

Podstawowe informacje w temacie szałwii białej dostępne są na witrynie GoldenTeacher. Można wobec tego zaznajomić się z nimi dokładnie, a kiedy będzie miało się jakieś zapytania, to zapytać autorów. Mają oni na tyle rozległą wiedzę, iż z chęcią podzielą się wszystkimi ciekawostkami, jakie poznają. Salvia apiana traktowana jest jako święte ziele Indian Nawaho. Często wykonywali oni ceremoniały z wykorzystaniem kadzideł z białej szałwii. Miały one w zamierzeniu oczyszczanie pomieszczeń, jak i bieżącej sytuacji życiowej. Często też z ich pomocą miało się plany z ludzi wyzbyć negatywnej energii.

Z tego powodu pozostałe nazwy tej rośliny to szałwia ceremonialna albo szałwia święta. Precyzyjny opis tego skąd wzięła się szałwia wzbudza zainteresowanie pośród osób, które ona ciekawi i chciałyby dowiedzieć się, jak biała szałwia była w przeszłości wykorzystywana. Istotnie, biała szałwia ma ważną funkcję w kulturze rdzennych Amerykanów. Roślina traktowana jest przez nich jako „święte zioło” i zapala się ją w czasie różnych ceremoniałów.

Nazywa się to smużeniem. W zgodzie z wierzeniem Indian Nawaho biała szałwia oddziałuje bardzo dobrze na energię mieszkania, ale też kompletnego otoczenia. Kadzidła mogłyby być wykorzystywane też w tym celu, żeby oczyścić pozostałe osoby. Biały dym, o intensywnym zapachu jest w stanie wypędzić złe moce oraz jest w stanie przywracać idealną aurę. Biała szałwia nie bez przyczyny ma przypisanych tak sporo wartościowych właściwości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić