ARTYKUŁ SPONSOROWANYDom, Ogród

KTÓRY ODKURZACZ SPEŁNI TWOJE POTRZEBY?

1

Uzyskaj pomoc w wyborze odkurzacza odpowiedniego do Twojego domu. Dowiedz się co robić i co warto wiedzieć przed zakupem najlepszego odkurzacza. Jaki rodzaj wybrać? Na co się zdecydować? Dowiedz się w poniższym artykule. Warto wiedzieć, że w zależności od tego, czy odkurzasz codziennie, czy raz w tygodniu, dobrym pomysłem może być wybór odkurzacza odpowiadającego Twoim potrzebom. Znajdź taki, który będzie odpowiedni dla Ciebie i spełni wszystkie Twoje wymagania.

CODZIENNE CZYSZCZENIE

Jeśli codziennie i szybko odkurzasz najbardziej potrzebne miejsca, musisz wybrać odpowiedni do tego celu odkurzacz. Codzienne sprzątanie odbywa się szybko za pomocą bezprzewodowego odkurzacza ręcznego lub odkurzacza ręcznego, który jest łatwy w manewrowaniu i jest gotowy do użycia dokładnie tam, gdzie i kiedy tego potrzebujesz.

CZYSZCZENIE COTYGODNIOWE

Dzięki mocnemu silnikowi i efektowi ssania cotygodniowe czyszczenie można łatwo wykonać za pomocą tradycyjnego odkurzacza. Zwykłe odkurzacze o mocy 1400 watów mają potężny efekt w porównaniu do odkurzaczy ręcznych i ręcznych, które często mają tylko 30-40 watów.

RODZAJE ODKURZACZY – POZNAJ JE I SPRAWDŹ MARKĘ DYSON

Istnieje wiele różnych odkurzaczy i może być trudno zdecydować, który odkurzacz wybrać. Tutaj przedstawiamy krótki przegląd różnych odkurzaczy, które można znaleźć na Bilka.dk. Więcej informacji można uzyskać na stronie https://www.dziennikwschodni.pl/artykuly-zewnetrzne/jak-wybrac-dla-siebie-dobry-odkurzacz,n,1000312105.html

Tradycyjny odkurzacz workowy

Tradycyjny i dobrze znany odkurzacz. Odkurzacz wyposażony jest w worki, które można łatwo wymienić. Nie musisz regularnie czyścić filtra odkurzacza, a modele to jedne z najbardziej higienicznych sposobów zbierania kurzu.

Odkurzacze bezworkowe

Dzięki temu inteligentnemu modelowi nie musisz zmieniać toreb. Ten odkurzacz to super dobry wybór, jeśli Twój dom składa się głównie z gładkich podłóg. Jeśli jednak masz dywany lub zwierzęta, które dużo rzucają, siła ssania jest często lepsza w przypadku odkurzaczy z workiem.

Odkurzacze bezprzewodowe Dyson

Odkurzacz bezprzewodowy Dyson doskonale nadaje się do szybkiego sprzątania. Odkurzacz Dyson nie zajmuje dużo miejsca, jest zawsze gotowy do użycia i dzięki temu można go szybko znaleźć. Można je stosować zarówno na podłogę, ale są również niezwykle skuteczne na okruchy na stole.

Inteligentny odkurzacz – robot

Odkurzacz ręczny jest idealny, gdy trzeba usunąć okruchy, brud lub kurz. Modele są kompaktowe i można je łatwo przechowywać, gdy nie są używane. Odkurzacz ręczny jest również bardzo inteligentny, gdy dosięgnie sofy, samochodu lub czegokolwiek innego, co wymaga podróży.

ODKURZACZ ROBOTA – NOWY ULUBIENIEC MŁODEGO POKOLENIA

Możesz także zainwestować w robota odkurzającego. Istnieje wiele różnych modeli, a więcej o inteligentnych odkurzaczach robotów możesz przeczytać tutaj.

Odkurzacz centralny. Odkurzacz centralny jest idealny, jeśli nie masz nic przeciwko kłopotom z noszeniem jednego z pozostałych modeli. Pozbywasz się kabli i zabierasz go ze sobą na wycieczki.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE WYBORU CICHA ODKURZACZ

Warto wiedzieć, że wybierając model, wybierz cichy odkurzacz o niskim poziomie decybeli. Jeśli nie chcesz przeszkadzać innym domownikom lub po prostu chcesz móc rozmawiać przez telefon podczas odkurzania, wybierz cichy odkurzacz o niskiej wartości decybeli.

Poziom hałasu odkurzacza mierzony jest w decybelach, a norma wynosi około 78 db(A). Aby odkurzacz można było nazwać cichym, musi mieć 68 db(A) lub mniej. Dla porównania, 68 db(A) odpowiada poziomowi dźwięku zwykłej rozmowy. Hałas podwaja się na każde 3 decybele, więc uważnie przyjrzyj się wartościom wymienionym pod poszczególnymi produktami. Wybierz taki, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

WYBIERZ ODKURZACZ O WIĘKSZYM PROMIENIU DZIAŁANIA

Oprócz poziomu hałasu irytujące mogą być również przerwy w odkurzaniu. Jeśli wielkość Twojego domu sprawia, że ​​często musisz się zatrzymywać i zmieniać gniazdka podczas odkurzania, możesz wybrać odkurzacz o większym promieniu działania.

Promień działania jest wyrazem tego, jak daleko odkurzacz może sięgnąć od gniazda do ssawki. Im większy promień działania, tym rzadziej trzeba zmieniać gniazdo podczas odkurzania. Standard to ok. 8-10 metrów, więc szukaj promienia działania pod poszczególnymi produktami.

JAKĄ DYSZĘ ODKURZACZA NALEŻY MIEĆ? CO NAJLEPIEJ WYBRAĆ?

Większość odkurzaczy jest wyposażona w dyszę kombi, którą można dostosować zarówno do twardych podłóg, jak i dywanów. Jednak najbardziej optymalną korzyść uzyskasz, mając nasadkę, która dokładnie pasuje do Twoich podłóg.

DYSZA DO DYWANÓW

Jeśli masz dywany, najlepsza jest zmotoryzowana ssawka z obrotową szczotką, która wstrząsa powierzchnią dywanu, a tym samym rozluźnia kurz i brud.

DYSZA DO PODŁÓG DREWNIANYCH

Jeśli masz drewniane podłogi lub płytki, powinieneś wybrać dyszę z miękkim włosiem. Są skuteczne i unikasz śladów na podłogach.

DYSZA DO PARKIETÓW

Jeśli masz parkiet, dobrym pomysłem jest wybór odkurzacza z dyszą do parkietu. Nasadka do parkietu ma kółka po obu stronach nasadki i zapewnia skuteczne czyszczenie twardych podłóg. W większości modeli dostępnych jest kilka dysz, więc w razie potrzeby można je łączyć.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Ewangelia uczy, że Bóg jest Królem!

Previous article

Czemu warto zrobić sobie makijaż permanentny

Next article

You may also like

1 Comment

  1. +Reklama+
    Dywany są sobie nie równe. Jeden może być z krótkim włosiem, który jest bardzo przyjemny do czyszczenia. Ale jest też wiele modeli z długim włosiem, jak na przykład shaggy. pranie dywanów Toruń z takim długim i grubym włosiem to wyzwanie. Czasem lepiej oddać go do czyszczenia profesjonalnej firmie, bo samemu można się strasznie namęczyć

Leave a reply