ARTYKUŁ SPONSOROWANYInne

Nieprzyjemne doznania po zażyciu substancji psychoaktywnej

0

Nieprzyjemne doznania po przyjęciu substancji o działaniu psychoaktywnym nie są wcale zjawiskiem rzadkim, a więc nie jest dziwne, iż informacje na ich temat pojawiły się w serwisie. Każdy badtrip bez wątpienia będzie przez długi czas wspominany przez osobę, która go doświadcza, wobec czego dobrze będzie na początku dbać o własny stuprocentowy komfort. Pomimo tych złych podróży dużo osób w dalszym ciągu bierze środki odurzające i wskazują na własne doznania na przeróżnych forach internetowych.

Pojawiły się także badania o charakterze naukowym na ten temat, wskazujące, iż bad tripy zwykle mogą podzielić się na trzy podkategorie: przeżycia niekorzystne, objawy wytwórcze oraz zaprzeczenie.

Zwykle podróże po zażyciu narkotyku są przyjemne, aczkolwiek złe podróże zdarzają się na równi często. Nie da się tak naprawdę przewidywać, w jaki sposób dany środek halucynogenny wpłynie na konkretną osobę. Symptomy po przyjęciu narkotyku mogą być przeróżne. W wersji łagodnej mogą to być przytłaczające myśli aż do wersji ciężkiej, kiedy to dojdzie do przerażających urojeń, jakie mogą doprowadzić nawet do wypadków lub zagrożenia życia.

Zła podróż jest indywidualnym doznaniem i z tego względu nie należy spożywać narkotyków, a już bez wątpienia nie wówczas, {gdy|kiedy| będzie się w ciężkim stanie. Warto przekładać to na inny termin. Zjawisko takie może być rezultatem niewłaściwego set and setting, czyli negatywnego nastawienia o podłożu psychologicznym.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Gdzie się sprawdzą metalowe szafy i biurka

Previous article

Co na posadzkę? Warianty desek i paneli

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply