O firmie

O firmie - montaż klimatyzacji

O firmie- Kilka słów o nas

JTLS Technika to młoda i dynamicznie rozwijająca się firma. Założycielami są z absolwenci Politechniki Warszawskiej na kierunku Inżynieria Środowiska oraz Mechanika i Budowa Maszyn. 

Podłożem powstania firmy była ambicja zawodowa i zamiłowanie do nowoczesnych technologii w budownictwie. W stale zmieniającym się otoczeniu, nie zastanawiamy się, jak nasze codzienne decyzje wpływają na środowisko. Dzięki naszym działaniom chcemy promować rozwiązania najnowszych technologii, które mogą przyczynić się do polepszenia jakości środowiska naturalnego, a jednocześnie podnosić jakość naszego codziennego życia. 

Pomimo tego, że firma jest na rynku stosunkowo krótko, branżą ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji związani jesteśmy od wielu lat. Dzięki naszej chęci dążenia do celu, ciągle się rozwijamy i już dziś możemy nazwać się specjalistami w swoim fachu. 

Jeżeli jeszcze nie jesteście przekonani które źródło ciepła zastosować i co jest najlepszym rozwiązaniem dla Was to zachęcamy do kontaktu, chętnie pomożemy. Doradzimy w przypadku wyboru klimatyzacji i rekuperacji. Działamy kompleksowo.

Nasz obszar działania to montaż klimatyzacji w Warszawie i okolicach, montaż pomp ciepła powietrze-woda, powietrze-powietrze oraz rekuperacji na terenie województwa Mazowieckiego. Oferujemy usługi kompleksowe, doradzamy jak wykonać i zaprojektować instalację, pomagamy w otrzymywaniu dotacji na ekologiczne źródła ciepła, a przede wszystkim, dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Wasz komfort i czas są dla nas priorytetem.