Producenci

Producenci – czyli z kim współpracujemy

Branża klimatyzacji, jak każda inna, bogata jest w wielu producentów, tych lepszych i gorszych. My dla waszego i naszego bezpieczeństwa zdecydowaliśmy się na tych najlepszych. Z doświadczenia wiemy, że warto stawiać na jakość i pewne rozwiązania.

Daikin - producent klimatyzacji

Daikin

Marka premium – nikt nie ma takich rozwiązań jak Daikin, najwyższa innowacyjność, najwyższa jakość, świetne rozwiązania poprawiające komfort a do tego fajny design. Marka pochodząca z Japonii, stawiająca na jakość i technologiczne nowinki. Sprzęt dla najbardziej wymagających klientów, dla których komfort, jakość i bezawaryjność stoją na pierwszym miejscu.

Mitsubishi - producent klimatyzacji

Mitsubishi

Wyższa półka – kolejny Japoński producent, stawiający na najwyższą jakość techniczną i stylowy design. Bardzo dobra marka dla ludzi wymagających od sprzętu wysokiej jakości wykończenia, kilku bajerów i długiej niezawodnej pracy.

Toshiba - producent klimatyzacji

Toshiba

Japońska solidność – kolejny producent z kraju kwitnącej wiśni. Świetny stosunek ceny do jakości. W produktach tego producenta trudno szukać wyszukanych kształtów czy kolorów, ale jeżeli cenisz solidność i technikę to są to produkty dla Ciebie.

LG - producent klimatyzacji

LG

Mocna, średnia półka – tym razem marka Koreańska, dająca dobre produkty o fajnym designie. Technika jak i jakość wykonania jest na dobrym poziomie. Nie znajdziemy tu aż tylu technologicznych nowinek co u poprzedników, ale nawet najbardziej wymagający znajdzie coś dla siebie. Jest to wybór dla osób chcących posiadać sprawdzone klimatyzatory za umiarkowane pieniądze.

GREE - producent klimatyzacji

Gree

Średnia półka – marka pochodząca z Chin, która nie ma czego się wstydzić. Świetny stosunek jakości do ceny czyni ten produkt jednym z bardziej popularnych na naszym rynku. Firma Gree zdobywa rzesze fanów, dając dużo za niewielkie pieniądze.