Klimatyzator Innova Warszawa

Firma Innova to producent klimatyzacji najnowszej generacji przeznaczonej do użytku domowego i przemysłowego. Klimatyzatory tego producenta są przystosowane do pracy w warunkach charakterystycznych dla naszego regionu świata. Dzięki zastosowaniu pompy ciepła nie tylko chłodzą latem, ale także ogrzewają mieszkanie zimą. Jeżeli jesteś zainteresowany urządzeniami tej marki, zapoznaj się z naszą ofertę ich sprzedaży oraz skorzystaj z usług montażu i serwisu klimatyzacji, którymi zajmujemy się na terenie Warszawy.

Klimatyzacja Innova Warszawa

Wysoka klasa efektywności energetycznej, proste sterowanie, łatwa instalacja oraz cicha praca to kilka z wielu zalet tej klimatyzacji. Jej ogromnym atutem jest szereg przydatnych funkcji, które umożliwiają skorzystanie z ustawień dobranych do indywidualnych preferencji użytkowników. Urządzenia te są także niezawodne, jednak zawsze należy pamiętać o ich systematycznym serwisie, którym może się zająć nasza firma JTLS Technika.

Klimatyzatory Innova są wykonane w klasie energetycznej A++ w przypadku chłodzenia oraz A+++ dla grzania. Oszczędność energii to jednak niejedyny ich walor. Urządzenia wykorzystują inteligentny system, który m.in. umożliwia płynne regulowanie szybkości pracy wentylatora i ustawienie optymalnej temperatury, dopasowanej do potrzeb. Mogą być także sterowane zdalnie.

Klimatyzator Innova Warszawa

Te nowoczesne klimatyzatory wyróżniają się spośród innych urządzeń, m.in. tym, że:

  • chłodzą lub ogrzewają,
  • usuwają wilgoć z parownika, ograniczając rozwój mikroorganizmów,
  • oczyszczają powietrze, usuwając różne zanieczyszczenia i kurz,
  • usuwają bakterie oraz nieprzyjemne zapachy dzięki jonizatorowi zimnej plazmy,
  • regulują temperaturę dzięki funkcji I FEEL,
  • oszczędzają energię.

Klimatyzacja Innova ustawiona na tryb chłodzenia lub ogrzewania zawsze utrzymuje optymalną temperaturę w pomieszczeniu.

Serwis klimatyzacji Innova Warszawa

Wydajność klimatyzatorów w ogromnej mierze jest zależna od ich regularnego czyszczenia i kontrolowania stanu technicznego. Aby ograniczyć ryzyko wystąpienia awarii oraz zapobiec rozwojowi drobnoustrojów w systemie wentylacji, nasza firma poleca poddawanie ich cyklicznej konserwacji. Świadczymy usługi z zakresu sprzedaży urządzeń oraz ich montażu, ale oferujemy również serwis klimatyzacji Innova. Usługa ta skierowana jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych z Warszawy.