LG

Firma LG od lat skupia się na tworzeniu nowoczesnych klimatyzacji do użytku domowego i przemysłowego, które poprawiają jakość życia. Jeżeli jesteś zainteresowany urządzeniami tej marki, zapoznaj się z naszą ofertą montażu i serwisu urządzeń tej marki – działamy na terenie Warszawy. Kup klimatyzator wysokiej jakości, który uprzyjemni Ci czas spędzony w domu bądź pracy.

Klimatyzacja LG Warszawa

Urządzenia tej marki cieszą się ogromnym uznaniem na rynku. Klienci doceniają solidne wykonanie oraz gustowną stylistykę tych klimatyzatorów. Elegancki wygląd wpasowuje się we wnętrza najbardziej nowoczesnych i szykownych mieszkań oraz gabinetów, nie zaburzając ich wystroju.

Jednak przede wszystkim klimatyzacja LG to wysoka wydajność działania oraz niezawodność. Urządzenia są wyposażone w wiele funkcji, w tym m.in.:

  • chłodzenia latem i ogrzewania zima,
  • osuszania – eliminują nadmiar wilgoci, nie dopuszczając do powstawania pleśni,
  • płynnej regulacji szybkości pracy wentylatora oraz temperatury,
  • automatycznego utrzymywania zadanej przez użytkownika temperatury,
  • ustawiania kierunku przepływu powietrza – zarówno pionowo, jak i poziomo,
  • utrzymania minimalnej temperatury w czasie nieobecności mieszkańców domu.

Oprócz tego klimatyzację tę cechuje bardzo cicha praca, którą z pewnością doceni wiele osób. Urządzenia są przy tym energooszczędne i niezawodne, jednak warto regularnie oddawać je do serwisu w celu konserwacji, czym możemy się zająć.

Dodatkowo klimatyzator LG za sprawą specjalnego filtra usuwa: kurz, brud oraz bakterie znajdujące się w powietrzu. Minimalizuje również nieprzyjemny zapach.

Klimatyzator LG Warszawa

To, jaki klimatyzator wybierze klient, jest w dużej mierze zależne od jego preferencji i oczekiwań. Sprzęt do użytku domowego charakteryzuje się wyjątkowym wyglądem i stylem. Do tej grupy zaliczają się takie modele jak: Standard, Prestige czy ARTCOOL Mirror.

Do użytkowania w firmach, niezależnie od ich wielkości, przeznaczone są klimatyzatory kasetonowe, podstropowe, przypodłogowo-sufitowe oraz kanałowe wysokiego i niskiego sprężu.

LG oferuje również specjalną linię Eco. Urządzenia te są w stanie oddzielić napływające z zewnątrz powietrze od zanieczyszczonego, usuwanego z wentylowanych pomieszczeń.

Serwis klimatyzacji LG Warszawa

Nasza firma specjalizuje się w doborze właściwych klimatyzatorów do potrzeb każdego z klientów oraz wielkości pomieszczenia, w którym dane urządzenie będzie użytkowane. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób, świadczymy usługi nie tylko z zakresu sprzedaży urządzeń. Oferujemy również montaż oraz serwis klimatyzacji LG na terenie Warszawy. Nasza oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorców, jak i osób prywatnych.

Jak wygląda konserwacja klimatyzatora?

  1. Serwis zaczyna się od zdezynfekowania i umycia filtrów oraz parownika jednostki zewnętrznej klimatyzacji.
  2. Następnie dokładnie sprawdzamy wszystkie funkcje urządzenia.
  3. Kolejnym krokiem jest szczegółowe wyczyszczenie całego klimatyzatora.
  4. Na koniec kontrolujemy ilość czynnika w układzie oraz mocowania sprzętu.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.