Mitsubishi

Firma Mitsubishi to niekwestionowany, światowy lider w dziedzinie klimatyzacji. Nowoczesne rozwiązania technologiczne połączone z efektywnością i wydajnością działania tworzonych przez tę firmę urządzeń znajdują bardzo szerokie zastosowanie. Każdy klimatyzator tego producenta to gwarancja energooszczędności oraz wieloletniego, bezawaryjnego użytkowania. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty sprzedaży, montażu oraz serwisu klimatyzacji na terenie Warszawy.

Mitsubishi - producent klimatyzacji

Mitsubishi

Klimatyzacja Mitsubishi Warszawa

Jedną z najważniejszych funkcji klimatyzatorów tej marki jest tryb cichy, który zapewnia niebywały komfort przebywania w pomieszczeniu, wytwarzając szum o głośności jedynie 20 dB(A). Kolejną funkcją podnoszącą wygodę użytkowania sprzętu jest tryb nocny, który automatycznie zmniejsza poziom hałasu o 3 dB(A), przycisza w pilocie dźwięki oraz przyciemnia diodę LED wbudowaną w urządzenie.

Klimatyzacja Mitsubishi to utrzymany w stylistyce nowoczesnego minimalizmu design, który wpasowuje się w wystrój wnętrza.

Specjalne filtry zamontowane w urządzeniach likwidują wszelkie zanieczyszczenia, a do tego bakterie, alergeny, wirusy oraz nieprzyjemne zapachy.

Nawiew powietrza jest regulowany. Co ważne, te klimatyzatory nie tylko chłodzą, ale i ogrzewają pomieszczenie zimą. Niezależnie od aktualnego trybu pracy gwarantują niskie zużycie energii elektrycznej. W razie utraty zasilania, klimatyzator włącza się automatycznie, powracając do zapamiętanych ustawień.

Ponadto klimatyzacja jest bardzo wydajna i skuteczna. Aby jak najdłużej cieszyć się jej niezawodnością, sugerujemy aby poddawać ją serwisowi dwa razy w roku – nasza firma może się tym zająć!

Klimatyzator Mitsubishi Warszawa – czym się charakteryzuje?

Producent ten zapewnia szeroki wybór sprzętu przeznaczonego do użytku domowego i przemysłowego. Od szykownych klimatyzatorów ściennych i kaset sufitowych, które z łatwością można wkomponować zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne wnętrza po małe pokojowe. Niewielkie urządzenia:

  • są skuteczne w swoim działaniu,
  • zużywają niewiele energii,
  • cicho pracują,
  • są proste w montażu.

Niewielkie zużycie energii elektrycznej przy tak wysokiej wydajności sprawia, że sprzęt ten jest bardzo przyjazny środowisku. Aby dodatkowo ułatwić korzystanie z klimatyzacji Mitsubishi, jest ona wyposażona w czujniki wspomagające sterowanie ręczne.

Serwis klimatyzacji Mitsubishi Warszawa

Cykliczna konserwacja klimatyzacji jest niezwykle ważna dla zdrowia ludzi i zwierząt przebywających w wentylowanych pomieszczenia. Zbyt rzadkie serwisowanie może bowiem sprzyjać rozwojowi bakterii i grzybów.

Nasza firma specjalizuje się nie tylko w sprzedaży klimatyzatorów, pomagając w ich doborze. Oferujemy także montaż oraz serwis klimatyzacji Mitsubishi na terenie Warszawy. Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz przedsiębiorców.

Warto skorzystać z tych usług, ponieważ:

  • gwarantujemy profesjonalne podejście,
  • oferujemy atrakcyjne ceny instalacji klimatyzatorów oraz ich konserwacji,
  • korzystamy tylko z oryginalnych części zamiennych,
  • jesteśmy solidni i terminowi,
  • zależy nam na tym, aby każdemu klientowi zaproponować rozwiązania dostosowane do jego preferencji.