Toshiba

Firma Toshiba plasuje się na czołowym miejscu wśród światowych producentów klimatyzacji. Początki marki w branży HVAC sięgają 1930 roku, kiedy to stworzono pierwszy projekt hermetycznej sprężarki. Dziś jej wizytówką jest nie tylko wykorzystywanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych podczas procesu produkcyjnego urządzeń, lecz przede wszystkim ich wysoka jakość, czego dowodem jest szereg prestiżowych nagród. Jeżeli jesteś zainteresowany klimatyzatorami Toshiba, ich montażem oraz serwisem klimatyzacji w Warszawie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Klimatyzacja Toshiba Warszawa

Nowoczesna klimatyzacja Toshiba gwarantuje świetny komfort termiczny w pomieszczeniach, niezależnie od aktualnej temperatury na zewnątrz. Urządzenia tej marki mają wiele zalet – cechują się m.in.:

 • łatwą obsługą,
 • prostą instalacją,
 • inteligentnym systemem sterowania,
 • wydajnością działania,
 • solidnością wykonania,
 • cichą pracą,
 • funkcją automatycznie utrzymującą zadaną temperaturę w pomieszczeniu,
 • niezawodnością.

To także szeroki wybór klimatyzatorów do pojedynczego pomieszczenia (urządzenie typu split), wielu wnętrz (sprzęt multi-split), do pomieszczeń przeznaczonych dla obsługi technicznej danego budynku oraz dla dużych budynków (system VRF). Nasza firma przeprowadzi kompleksową usługę montażu i serwisu klimatyzacji, działając na terenie Warszawy. Aby sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów, oferujemy urządzenia: kasetonowe, kanałowe, podsufitowe, ścienne oraz konsole. To między innymi takie modele jak: Seiya R32, Shorai Edge R32 czy Shorai Premium R32. Dzięki temu każdy klient ma możliwość dopasowania klimatyzatora Toshiba do własnych potrzeb.

Klimatyzator Toshiba Warszawa

Urządzenia Toshiba to synonim elegancji i stylu. Przyciągają one swoim estetycznym i ciekawym wyglądem zarówno entuzjastów aranżacji wnętrz w stylu nowoczesnym, klasycznym, jak również eklektycznym czy industrialnym. Unikatowa stylistyka sprawia, że wpasowują się one w każdy wystrój.

Klimatyzacja charakteryzuje się klasą energetyczną A, czyli wysoką energooszczędnością, dzięki czemu jest ona przyjazna środowisku.

Klimatyzator Toshiba poprawia jakość powietrza w domu. Likwiduje nieprzyjemne zapachy. Eliminuje wszelkie bakterie, alergeny, wirusy i kurz, które utrudniają oddychanie, jak i przyczyniają się do powstawania chorób dróg oddechowych. Ponadto sprzęt tej marki utrzymuje odpowiednią wilgotność w pomieszczeniu.

Serwis klimatyzacji Toshiba Warszawa

Wybór oferty naszej firmy JTLS Technika gwarantuje usługi zarówno z zakresu sprzedaży klimatyzatorów oraz ich montażu. Ponadto oferujemy serwis klimatyzacji Toshiba na terenie Warszawy skierowany do przedsiębiorców i osób prywatnych.

Naszym priorytetem jest poprawa jakości powietrza oraz stworzenie komfortowych warunków do pracy i życia. Systematyczna konserwacja systemu klimatyzacyjnego nie tylko pomaga utrzymać urządzenie w dobrym stanie technicznym, lecz także zapewnić sterylność całego systemu.

Serwis klimatyzacji:

 • eliminuje bakterie, wirusy oraz grzyby,
 • neutralizuje przykre zapachy,
 • poprawia jakość powietrza,
 • pozwala na wykrycie problemów z działaniem urządzenia, zanim wystąpi poważna awaria.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zajmiemy się serwisem każdego klimatyzatora marki Toshiba.