ARTYKUŁ SPONSOROWANYInne

Strefa Skoków: opcja zrobienia skoku ze spadochronem w tandemie

0

Strefa Skoków daje opcję zrobienia skoku ze spadochronem w tandemie. Skoki odbywają się w wielu lokalizacjach oraz panują tam różne uwarunkowania. Cena zależna jest także od tego, w jaki sposób i, w jakim stricte mieście i kiedy odbywa się skok. Klienci mogą również wybierać przeróżne opcje. Mogą na przykład zdecydować się na: wyłącznie skok, skok z filmem nakręconym przez pilota lub skok z filmem oraz fotografiami zrobionymi przez dodatkowego instruktora.

Znaczy to, że każdy może zdecydować się dokładnie na taką usługę, na jakiej będzie zależeć mu najbardziej. Każdy skoki spadochronowe poznań to przygoda na mniej więcej dziesięć minut bezpiecznej adrenaliny.

Wszyscy instruktorzy są stosownie przeszkoleni, a więc nie ma niebezpieczeństwa, iż komuś mogłoby się coś stać. Tandem pilot to zawodowy instruktor spadochroniarstwa. Czuwa on nad właściwym tokiem konkretnego przelotu oraz nad bezpiecznym lądowaniem. Tandem ma 2 czasze, główną i zapasową a także specjalny automat, który uruchamia czaszę zapasową na określonej wysokości w wypadku gdyby spadochron główny nie otworzył się z wyprzedzeniem. To także zwiększa bezpieczeństwo skoku tandemowego.

Żeby zrobić skok w tandemie nie trzeba przechodzić jakichś kursów ani robić badań lekarskich. Istnieją tylko wybrane schorzenia nie będące wskazaniem do skoku. Należy również mieć więcej aniżeli sto dwadzieścia pięć centymetrów i ważyć mniej niż sto dziesięć kilogramów. Jeśli spełnia się takie wymogi, to wystarczy zamawiać dla siebie skok przez kwestionariusz na stronie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych – im wyżej, tym odpowiedniej

Previous article

Innowacyjnie zaprojektowane narzędzia do techniki diamentowej i maszyny do pocięcia betonu wykorzystywane przez pracowników z zakładu EL – JOT

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply