ARTYKUŁ SPONSOROWANYInne

WordPress – najpopularniejsza na świecie blogowa platforma

0

Właściciele wielu tysięcy blogów mają podstawy do twierdzenia, że WordPress idealnie się do tego nadaje. Konkurencja wśród systemów do zarządzania treścią faktycznie jest duża, a to właśnie WP niezmiennie od lat lideruje na pierwszej pozycji. Z nieograniczonych w zasadzie możliwości które ma ten system chętnie korzysta nie tylko bardzo duża ilość niedużych firm, ale też duże korporacje, mające mocno rozbudowane pod względem funkcjonalnym serwisy.

A swoją popularność WordPress zawdzięcza kilku rzeczom. Po pierwsze nie trzeba za niego nic płacić, więc koszty uruchomienia projektu są nieduże. Owszem, wiele dodatkowych wtyczek czy skórek jest płatna, lecz ilość bezpłatnych jest tak duża, że bez problemów można znaleźć wszystko co potrzebne. Mimo tego, że za system nie ma żadnych opłat, to jest on bardzo bezpieczny i stabilny. Dba o to społeczność użytkowników, u jakiej bez najmniejszego problemu można uzyskać pomoc i wsparcie.

Społeczność ta jest także często źródłem interesujących inspiracji czy pomysłów, które można wykorzystać do swoich projektów. Dla posiadaczy takich blogów ważne są również następne zalety WordPressa. Instalacja tej platformy jest łatwa nawet dla użytkowników mających niewielkie doświadczenie techniczne. Wszystko można skonfigurować i uruchomić w ciągu kilkunastu minut, i potem już da się publikować pierwsze wpisy. Wcale przy tym nie trzeba znać tajemnic programowania, ponieważ wszystko zrobić można za pomocą intuicyjnego i wygodnego panelu zarządzania.

Zarówno to dotyczy instalacji skórek i wtyczek, jak też zarządzania kategoriami i wpisami. W przypadku tych ostatnich do dyspozycji jest wygodny wizualny edytor, z możliwością szerokiego formatowania tekstu i dokładania grafik oraz zdjęć. Mając już uruchomiony pierwszy blog należy wypełnić go jakąś zawartością. Jeżeli ktoś chce, to może postawić na jakąś jedną tematykę i tylko jej się trzymać. Lecz można również stworzyć blog wielotematyczny, przykładowo taki jak https://www.jakprowadzicbiznes.info/, takie miejsca również cieszą się dużą popularnością wśród odwiedzających.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Usługi powiązane z urządzeniami grzewczymi na wysokim poziomie: firma GRZEKO

Previous article

Czy warto zrobić swojego bloga na platformie WordPress

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply